Βρίσκεστε στη σελίδα Χριστουγεννιάτικη Γιορτή 2022 Γρήγορη μετάβαση σε κυρίως περιεχόμενο σελίδας Γρήγορη μετάβαση σε λίστα ανακοινώσεων

Χριστουγεννιάτικη Γιορτή 2022

Το Διοικητικό Συμβούλιο, η Αν. Διευθύντρια, το Προσωπικό, οι Εκπαιδευόμενοι

και οι Μαθητές της Σχολής Τυφλών, σας προσκαλούν
στην Αίθουσα Τελετών της Σχολής “Μιχαλάκης Α. Τριανταφυλλίδης”.
Η παρουσία σας θα μας δώσει ιδιαίτερη χαρά.
Π.Α. στο τηλέφωνο 22403300, μέχρι 19 Δεκεμβρίου
Δευτέρα - Παρασκευή, 8:00 π.μ. - 2:30 μ.μ.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Το Διοικητικό Συμβούλιο, η Αν. Διευθύντρια, το Προσωπικό, οι Εκπαιδευόμενοι και οι Μαθητές της Σχολής Τυφλών, σας προσκαλούν στη Χριστουγεννιάτικη Γιορτή της Σχολής την Τρίτη 20 Δεκεμβρίου 2022, στις 7:30 μ.μ. στην Αίθουσα Τελετών της Σχολής “Μιχαλάκης Α. Τριανταφυλλίδης”. Η παρουσία σας θα μας δώσει ιδιαίτερη χαρά. Π.Α. στο τηλέφωνο 22403300, μέχρι 19 Δεκεμβρίου Δευτέρα - Παρασκευή, 8:00 π.μ. - 2:30 μ.μ.