Βρίσκεστε στη σελίδα Ημερίδα για την Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου 2021 Γρήγορη μετάβαση σε κυρίως περιεχόμενο σελίδας Γρήγορη μετάβαση σε λίστα ανακοινώσεων

Ημερίδα για την Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου 2021

Διαδικτυακή Ημερίδα με θέμα: «Μαζί για ένα καλύτερο Διαδίκτυο» (“Together for a better internet”) του Υπουργείυ Παιδείας, Πολιτισμού, Αθλητισμού και Νεολαίας (ΥΠΠΑΝ).

Πότε: Τρίτη, 9 Φεβρουαρίου 2021, από τις 11:30 μέχρι τις 13:00.

Σε ποιούς απευθύνεται: Μαθητές/μαθήτριες όλων των Δημόσιων και Ιδιωτικών Σχολείων (Ε΄ και Στ΄ Δημοτικού, Α΄, Β΄ και Γ΄ Γυμνασίου και Α΄ Λυκείου/Τεχνικής Σχολής),  εκπαιδευτικούς, γονείς/κηδεμόνες και φορείς χάραξης πολιτικής για το Διαδίκτυο.

Σύνδεσμος για ιστοσελίδα Σεμιναρίου

Σύνδεσμος για την Εγκύκλιο