Βρίσκεστε στη σελίδα Ανάρτηση Φωτογραφικού Υλικού στην Ιστοσελίδα μας Γρήγορη μετάβαση σε κυρίως περιεχόμενο σελίδας Γρήγορη μετάβαση σε λίστα ανακοινώσεων

Ανάρτηση Φωτογραφικού Υλικού στην Ιστοσελίδα μας

Σας ενημερώνουμε ότι έχουν αναρτηθεί στην Ιστοσελίδα μας  φωτογραφίες από εκπαιδευτικές δραστηριότητες, δράσεις και δημιουργίες μαθητών/μαθητριών και εκπαιδευόμενων της Σχολής μας. Οι φωτογραφίες είναι ταξινομημένες σε διάφορες θεματικές. Κάθε φωτογραφία συνοδεύεται από σύντομη περιγραφή. Ο χώρος αυτός θα ανανεώνεται τακτικά με καινούριο φωτογραφικό υλικό καθώς και με παλιό αρχειακό υλικό από την ενενηντάχρονη ιστορία της Σχολής μας.
Οι φωτογραφίες βρίσκονται στο σύνδεσμό αυτό.